ТЕРИТОРІЯ ЄДИНОБОРСТВ – НАТХНЕННЯ, ШЛЯХ ДО МЕТИ

Змішані єдиноборства стали видом спорту, який швидко розвивається у всьому світі. Насамперед, ми раді можливості передати наші знання кожному учневі в SBRO GYM. Якщо Ви хочете тренуватися, як боєць ММА, вам доведеться вибирати бойове мистецтво, щоб навчитися. Спочатку це може здатися заплутаним, але MMA означає «Змішані Єдиноборства», що є комбінацією різних єдиноборств. Ви не можете просто розраховувати зразу навчитися ММА , для оволодіння певними видами єдиноборств потрібні багато і багато років виснажливих тренувань. Однак навіть кілька місяців послідовних тренувань ММА можуть суттєво змінити Ваше тіло, характер та спосіб життя.

ЩОДНЯ НОВІ МОЖЛИВОСТІ З SBRO GYM

ГРУПОВІ ТРЕНУВАННЯ

Є багато способів займатися єдиноборствами. Наші програми групових занять – це концепція яка направлена на одночасне навчання та розвиток дуже різних людей, проти концепції, яка лише обслуговувала б ринок цієї ніші.

ПЕРСОНАЛЬНІ ТРЕНУВАННЯ

Програма індивідуальних тренувань побудована таким чином, щоб за максимально короткий час досягнути цілі які ви ставите перед собою.

ММА ДІТЯМ

Чому варто обирати ММА для дітей ?

ФОКУСНА ПІДГОТОВКА ПЕРЕД ЗМАГАННЯМИ

Активна робота за тренером перед змаганнями, включаючи концентрацію на харчуванні, фізичній підготовці, психологічній підготовці.

САМООБОРОНА

Тренуваня формують впевненість і силу. Знання технік самооборони, безумовно, підсилить ваш моральний дух. Самооборона – цінна життєва навичка, яка неймовірно розширює можливості. Коли ви знаєте, як захищати себе та своїх близьких, ви отримуєте впевненість у собі і впевненість, щоб приймати будь-які виклики, які може кинути ваше життя.

КРОСФІТ НАВАНТАЖЕННЯ

Підходить для будь-якого виду спорту (та спортсменів із різними здібностями) і являється невід’ємною частиною змішаних єдиноборств.

ДОСЯГНИ СВОЄЇ МЕТИ У ЗМІШАНИХ ЄДИНОБОРСТВАХ

програми абонементів на вибір, в залежності від ваших цілей та можливостей