Кросфіт

У концепції кросфіту індивідуальний комплекс підбирається, ґрунтуючись на можливостях спортсмена. Грамотно розподілені навантаження – запорука відмінної фізичної форми та гарного здоров’я. Використовуються навантаження, орієнтовані на одночасний розвиток сили, витривалості та спритності.

Програма тренувань:

Підходить для будь-якого виду спорту (та спортсменів із різними здібностями) і є невід’ємною частиною змішаних єдиноборств. У ній об’єднані біг, веслування, стрибки, лазіння канатом, робота з вільними вагами, кільцями. Програма призначена не тільки для людей із високим рівнем підготовки: вона рекомендується всім, хто хоче бути в хорошій формі. Також у SBRO GYM є КроссфітKids, розроблений саме для дітей.

Користь та переваги:

Кросфіт допомагає оптимально розвивати витривалість, гнучкість, силу, потужність, координацію, швидкість, спритність, точність. Сприяє зміцненню дихальної системи, імунітету, опрацювання всіх основних груп м’язів та забезпечує індивідуальний підхід за допомогою різноманітних навантажень.

Особливості:

1. Універсальність. Система застосовується в багатьох видах єдиноборств. І це не дивно, оскільки цілісна фізична підготовленість необхідна всім. Займаються кросфітом і звичайні люди. Масштабування дає змогу підібрати заняття для кожного.

2. Відчутні результати – багатозначний аспект, як для високих показників, так і для безперервної мотивації. Після виконання спеціальних завдань спортсмени можуть неупереджено аналізувати їх між собою та контролювати власні зусилля.

3. Відсутність вузької спеціалізації найбільш наближає методику до реального життя та дає змогу зміцнити здоров’я, що відмінно підходить для непрофесіоналів.