ГРУПОВІ ТРЕНУВАННЯ

Тренувануємо дітей з трьох років.

У групах 3-6 років акцент робиться на розвиток загально-фізичної підготовки, гнучкості, координації та моторики рухів. Вивчають діти акробатичні елементи, уміння самостраховки під час падінь, ознайомлюються з кидковою технікою з колін та контролем у партері, також проходять основи ударної техніки.

У групах 7-10 діти відпрацьвують удари руками і ногами ( техніки боксу, кікбоксу, муай-тай), вивчають боротьбу з ніг (техніки греплінгу) та ознайомлюються з больовими і удушливии прийомами (техніки джиу-джитсу )

У групах 11-14 років тренування проходять з поглибленим вивченням ударної техніки та боротьби. Проводяться спаринги.

Кожна вікова категорія ділиться на 2 групи : новачки і досвідчені.
У групі новачки– займаються діти які раніше не мали досвіду тренувань з єдиборств , тренуються для загального фізичного розвитку і не планують брати участі у змаганнях.
У групі досвідчені– тренуються діти з акцентом участі у змаганнях. У таких групах відбувається посилена фіз підготовка та спаринги.

У дорослих групах спортсмени освоюють удари з боксу, кікбоксу, тайського боксу і карате та поєднують їх з техніками греплінгу, джиу-джитсу, вільної та греко-римської боротьби. Крім удосконалення бійцівських технік, проводимо тренування з кросфіту для досягнення ідеальної фізичної форми.
Для зручності є ранкова та вечірня групи.

Для жіночої групи ми проводимо динамічні ,високоінтенсивні, жироспалюючі тренування з елементами боксу, кікбоксу і муай-тай. Також робимо окремі тренування з самооборони та кросфіту.

Для зручності є ранкова та вечірня групи.