КРОСФІТ та ЗОНА КАРДІО НАВАНТАЖЕНЬ

КросФіт – це постійно змінювані різноманітні функціональні рухи, що виконуються з високою інтенсивністю. Всі тренування КросФіт засновані на функціональних рухах, і ці рухи відображають найкращі аспекти гімнастики, важкої атлетики, бігу, веслування тощо. Це основні рухи життя. Вони ідеально підходять для максимального та єфективного виконання вправ за найкоротший час.

Загалом, мета КросФіт – створити широкий, загальний та всеохоплюючий набір тренувань під контролем та керуванням наших тренерів, підтримуваний вимірюваними, спостереженнями, порадами та повторюваними результатами.

КросФіт програма розроблена для універсальної масштабованості, що робить її ідеальним додатком для будь-якого нашого клієнта, незалежно від віку, статі та рівня підготовки.

Ми масштабуємо навантаження та інтенсивність.

Кроссфіт – це в першу чергу – різноманітність вправ та навантажень. Тільки піднімаючи вагу або роблячи гімнастику, Ви зосереджуєтесь на одному конкретному типі м’язів. У Кроссфіт Ви зосереджуєтесь на розвитку декількох форм м’язів, оскільки ці форми тренувань поєднуються разом. Ви також працюєте над своєю мобільністю, гнучкістю, витривалістю та силою м’язів одночасно.

ЗАПИШИСЬ НА ПРОБНЕ ТРЕНУВАННЯ